Alo Halı Yıkama

0232 345 39 39

Hakkımızda

Bayraklı Halı Yıkama Firması

İzmir’de 2000 yılından bu yana halı temizleme sektöründe hizmet veren Nafpar Halı Yıkama son teknoloji makineleri ve sabit personel kadrosuyla İzmir’in bir çok bölgesine hizmet vermektedir. Müşteri kitlemiz arasında İzmir’in en büyük otelleri, bankaları ve kamu kuruluşları bulunmakta.

Bunların yanında İzmir’de halı yıkama hizmeti verirken ev hanımlarına, öğrencilere ve bekarlara’da uygun fiyat politikası izleyerek halı, kilim, yolluk, koltuk gibi yıkanabilir ürünlerde bankalara verilen halı yıkama hizmetinin aynısını vermekteyiz.

Halı yıkama hizmetinde olmazsa olmazlardan biri teknolojidir. Halı yıkama makinelerinin teknolojiye ayak uydurması, bakımlarının ve temizliğinin yapılması hizmetin aynı düzeyde ilerlemesi açısından çok önemlidir.

Kullandığımız kimyasal maddeler içinde anti bakteriyel insana zarar vermeyen halıyı diplerine kadar temizleyen maddelerden oluşur. Bunun yanında uzun yıllardır bizimle çalışan disiplinli kadromuzda bizi vazgeçilmez kılmaktadır.

Vizyonumuz

Teknoloji konusundaki gelişme ve büyümemizi geleceğe de taşımak. Dürüstlük ve güven ilkelerimizden taviz vermeden, güvenilir firma olmaya devam etmek. Türkiye’de saygınlık taşıyan firmalar arasından sıyrılıp, çalışma prensibimiz ve müşteri portföyümüzle öne geçip ulusal ve uluslararası düzeyde tercih edilen bir kurum olmak.

Misyonumuz

Yüksek kalite standartlarında en iyi hizmeti sunmak. Dinamik çalışma temposuyla verimliliği arttırmak. Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayıp kaliteden kaliteden taviz vermeden en hızlı şekilde cevap vermek. Yeniliğe açık, objektif ve sonuç odaklı yaklaşımlarla kurumumuzun gelişimini devamlı hale getirmektir.

Hemen Ara...